Замовити ландшафтний дизайн під ключ в Києві та Київській області від Primavera park

Ландшафтний дизайн переслідує дві головні цілі – створити естетичну привабливість ділянки і зберегти єство природи в умовах життя мегаполісу. Модні тенденції в інтер’єрі житла швидко змінюються, але будинок можна перефарбувати, а вид з вікна немає …

 

Саме тому ландшафтний дизайн в Києві та Київській області слід довірити справжнім професіоналам своєї справи. Ми багато років поспіль створюємо унікальні і неповторні природні композиції, щоб наш ландшафтний дизайн радував замовника ще довгі роки.

 

Замовляючи ландшафтний дизайн «під ключ», Ви звільняєте себе від величезної кількості турбот, якими раніше Вам ніколи не доводилося займатися. Починаючи з завезення землі, планування, посадок і т.д. і закінчуючи автополивом газону і всіх насаджень.

 

Ймовірно, Ви вже продумували як буде виглядати сад і яке його призначення. Представили які кошти будуть витрачені. Скільки часу і праці знадобиться для здійснення Вашої задуму.

Ландшафтний дизайн саду «під ключ» – це чітка поетапна планування. Обстеження ділянки, вивчення якості грунту, підбір рослин, початковий ескіз для проектування саду, оформлення по зонам і т.д

  • 21 рік
    Нашій компанії в Україні
  • 100+
    Виконаних проектів
  • 100+ га
    Озеленених територій

Ландшафтний дизайн послуги та ціни

Більшість людей, Плануючи замовляти ландшафтний дизайн саду відразу задають питання – скільки це буде коштувати … Не лякайтеся фрази дизайнера: мені потрібно спочатку побачити Ваш ділянку, перш, ніж скажу скільки це коштує. Ціна на надані послуги залежить від багатьох факторів.

В першу чергу – стан ділянки, якість ґрунту. Якщо на цьому місці колись було болото або занадто глибокий пласт глини – це необхідно обов’язково враховувати ще при початковому плануванні.

Найчастіше, робота на ділянці починається з земляних робіт. Доводиться видаляти поганий грунт і завозить хорошу, родючу землю. Прокладати дренажну систему для відведення води і тільки потім займатися ландшафтним роботами.

Ощутить гармонию с природой, насладиться первозданной красотой, просто отдохнуть. Для этого не нужно отправляться на край света, достаточно обустроить свой участок, но сделать это грамотно.

Озеленення
і благоустрій

А Вас манящая водная гладь оставляла когда-нибудь равнодушным? Её красота и мощь завораживает... Действительно, что может быть приятней, чем окунуться в прохладный пруд во время знойного лета.

Штучна
водойма

Спокойствие, размеренность, философия деталей. Каждая деталь имеет внутренний смысл и значение и направлена на обретение внутренней гармонии. Японский сад – это оценка красоты пейзажа, созерцание и вдохновение.

Японський
сад

Эскиз – проект Генеральный план Визуализация детализированная 3D Max Realtime (Lumion) Дендрологический план Разбивочно – привязочный план Посадочный чертёж и другие...

Проектування
і візуалізація

Ландшафтный дизайн преследует две главные цели – создать эстетическую привлекательность участка и сохранить естество природы в условиях жизни мегаполиса.

Комплексне
обслуговування саду

Украшения дома ОТ PRIMAVERA PARK

Украшение
дома

Газон має свою функцію. Це гарний килимок, який служить фоном для інших садових об’єктів і рослин, підкреслює перспективу, а рельєф ділянки отримує глибину і контрастність, ясніше видно характер пейзажу.

Посів
газону

ЗАКАЗАТЬ деревянную беседку ОТ PRIMAVERA PARK

Малі
архітектурні форми

Сучасний ландшафтний дизайн

Сучасний ландшафтний дизайн ділянки – це створення чітко окреслених форм в просторі саду. Необхідно детально вивчити ці місця, оцінити всі його недоліки і переваги. Тоді, створюючи ландшафтний дизайн саду, можна вміло підкреслити всі його достоїнства і замаскувати недоліки.

Головна роль в саду, звичайно ж за рослинами. Зараз їх величезна різноманітність. Від ялинок незвичайної форми, що стали вже звичними, до більш екзотичних в нашій смузі – бамбука, оливи, церцису, злакових трав …

Особливе місце в сучасному ландшафтному дизайні відводиться висвітленню. Різного виду підсвічування для високих дерев, чагарників, пергол. Особливо ефектно ввечері виглядає легке світіння штучного водоспаду, спускається в бірюзову воду ставу. Дуже модні в сучасному ландшафтному дизайні кулі злакових трав, підсвічені зсередини, виглядають фантастично. На клумбах з трояндами, обрамлених стелющимися ялівцями, за рахунок колірного підсвічування можна створити ефект переливається кольору.

Без ландшафтного освітлення в сучасному саду точно не обійтися!

Primavera park

З першими теплими променями щось невловиме витає в повітрі-це Весна. З цього почалася назва нашої компанії. Primavera Park була створена людьми, для яких головна мета - створення краси і гармонії між людиною і природою. Природа дала досить, щоб людина відчувала гармонію в союзі з нею. Головне правильно використовувати це ... Щоб Ви відчували, що Ваш будинок, Ваш сад - це і є найкраще місце в світі.

Ландшафтний дизайн садової ділянки

Дизайн садової ділянки залежить від вмілого підбору композицій зелених насаджень, за рахунок забарвлення листя, гілок і квіток, опираючись на правила підбору колористики. Це дуже важливий момент, щоб не порушити колірну гармонію.

Ландшафтний дизайн великої території

Дизайн такої території дає більш широкі можливості ландшафтному дизайнеру в оформленні великої ділянки. Можливість використовувати ширший асортимент рослин. Розміщення МАФ - альтанки, перголи, арки, шпалери і т.д., можливість створити прогулянкову зону.

Ландшафтний дизайн ділянки з ухилом

Ландшафтний дизайн території з ухилом має свої складності й особливості. Але не варто забувати і великі можливості при оформленні такої ділянки, за допомогою плавних перепадів висот за рахунок рослин або терасування підпірними стінками.

Ландшафтний дизайн клумби

При створенні квіткової клумби враховують основні правила. Існує 2 типи планування квітників: регулярний і ландшафтний. Найбільшого декоративного ефекту можна досягти простим способом: за допомогою невеликої кількості видового асортименту рослин.

Елітний ландшафтний дизайн

Головна наша мета при створенні елітного ландшафтного дизайну саду – це унікальність рослин, які будуть запроектовані і висаджені на ділянці. Рослини замовляються і доставляються з кращих розплідників Європи під індивідуальний проект клієнта. Вибирати рослини, контролювати навантаження і доставку виїжджає керівник проекту і несе особисту відповідальність за якість матеріалу і його доставку.

При розробці дизайну ландшафтного проекту саду обов’язково враховується майбутня перспектива. Люди стають старше, їх пристрасті змінюються. Необхідно приймати це до уваги і створити такий ландшафтний дизайн саду, щоб в нього можна було внести зміни в майбутньому, якщо виникне така необхідність.

Звичайно ж, створюючи елітний ландшафтний дизайн на ділянці, потрібно розуміти, що сад повинен повністю відповідати потребам клієнта і бути віддзеркаленням їх індивідуальності. Тому, так важливо зрозуміти ще на етапі проектування – що хочуть власники, навіть якщо вони самі до кінця не розуміють чого хочуть!

Замовте безкоштовну консультацію

Відгуки

Ландшафтный дизайн преследует две главные цели – создать эстетическую привлекательность участка и сохранить естество природы в словиях жизни мегаполиса.
Иван Иванов
Ландшафтный дизайн преследует две главные цели – создать эстетическую привлекательность участка и сохранить естество природы в словиях жизни мегаполиса.
Иван Иванов
Залишити відповідь

Ваше повідомлення відправленно і чекає модерації