Штучна водойма від Primavera Park

Штучна водойма

Штучні водойми відіграють важливу роль в сучасному ландшафтному дизайні!
З давніх часів ставки займали чільне місце в саду. Вони були невід’ємною частиною перських, турецьких і римських садів. В епоху Ренесансу модними стали фонтани з високо б’ють струменями води, струмливими водоспадами, а звуки води, що тече походили на музику.

 

Якщо Ви плануєте створити в своєму саду водойму, то розміщувати його слід в зоні відпочинку. При правильному оформленні штучного водоймища він стане центром уваги і великою перевагою в саду. Ставок може не тільки урізноманітнити ландшафтний дизайн, а й стати своєрідним акваріумом під відкритим небом.

 

Вода пробуджує почуття, її рух це свято для очей.
А шум, який видає вода, може заспокоювати, дотик до неї – вселяти енергію. Вода в саду підтримує середовище для риб, рослин і комах.

Замовте безкоштовну консультацію

СТВОРЕННЯ ШТУЧНОї ВОДОЙМИ

У маленьких садах штучна водойма найкраще розташовувати в композиції з якимось архітектурною спорудою. Вражаюча риса водної гладі – здатність збільшувати відображення, це можна дуже ефектно використовувати, візуально створити відчуття простору в саду і зробить його світлішим.

 

Рух води завжди заворожує, вона мерехтить, іскриться, грає світлом, якщо розташувати фонтан на залитому сонцем місці.

 

 

Маленький потік води, стикаючись з камінням у водоймі, видає легкий мелодійний звук і розслабляє. А потужний струмінь води у фонтані або в водоспаді вирує, викликаючи хвилюючі емоції. В умовах міського саду такі звуки використовують, щоб пом’якшити техногенний шум, наприклад від транспорту.

 

Якщо Ви прийняли рішення спорудити в своєму саду штучна водойма, або якісь водні елементи, дуже важливо вписати їх в загальний дизайн саду.

Каскад
Зачаровує своїм мелодійним звучанням
Струмок
Тихе дзюрчання і відблиски сонця на поверхні води
Водоспад
Його краса в шумі, який видає вода при падінні
Фонтан
Фонтан стане справжньою родзинкою Вашого саду
Блотце
Великим плюсом буде натуральність і незвичайний вид

Назва проекту

Назва проекту

Назва проекту

Назва проекту

Магія води

Рух води завжди заворожує, вона мерехтить, іскриться, грає світлом, якщо розташувати фонтан на залитому сонцем місці.

 

 

Маленький потік води, стикаючись з камінням у водоймі, видає легкий мелодійний звук і розслабляє. А потужний струмінь води у фонтані або в водоспаді вирує, викликаючи хвилюючі емоції. В умовах міського саду такі звуки використовують, щоб пом’якшити техногенної шум, наприклад від транспорту.

 

 

Якщо Ви прийняли рішення побудувати в своєму саду штучна водойма, або якісь водні елементи, дуже важливо підлаштувати їх під загальний дизайн саду.