Проектування і візуалізація от Primavera Park

Ландшафтне проектування і візуалізація

Ви вирішили створити свій сад і, щоб в ньому вмістилось все, що плануєте – Вам потрібен план.
А добре спланований сад – є важливою складовою ландшафтного дизайну, так як забезпечує затишок і комфорт перебування в ньому, задовольняє функціональні та естетичні потреби його мешканців.

 

При розробці дизайну ландшафтного проекту саду обов’язково враховується майбутня перспектива. Люди стають старше, їх пристрасті змінюються. Необхідно сприймати це до уваги і створити такий ландшафтний дизайн саду, щоб в нього можна було внести зміни в майбутньому, якщо виникне така необхідність.

 

Робота над ландшафтним проектуванням саду проходить в кілька етапів:

Передпроектні роботи
Начерк плану, де виражений основний концепт саду
Ескізний проект
Організація простору завдяки функціональному зонуванню ділянки в саду
Робочий проект
Розбивочне креслення, Посадкове креслення, Проектна документація
Генеральний план
Благоустрій території з рослинністю та всіма елементами саду

Замовте безкоштовну консультацію

СКЛАДОВІ ЛАНДШАФТНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

Передпроектні роботи:
Для цього представники компанії виїжджають на ділянку, здійснюють фотофіксацію, і патенти. Також необхідно надати їм топографічну зйомку території, після чого фахівці ретельно знайомляться з природними особливостями ділянки, вивчають взаємозв’язки приміщень будинку з навколишнім середовищем, складають список потреб і побажань його жителів.

При створенні ландшафтного проекту враховують переваги та недоліки території майбутнього саду, бюджети на які орієнтується клієнт і ін. Виконується малюнок плану, де виражаються основні концепти саду. І тільки тоді, фахівці приступає до наступного етапу роботи.

 

Ескізний проект:
На початкових етапі проектування вибудовується організація простору завдяки функціонального зонування ділянки в саду. Після цього створюється ескіз ділянки, що акумулює всю попередню інформацію, яка описана вище.

А також важливо планувати на перспективу! Врахувати в плані можливість залишити місце для майбутньої, наприклад, альтанки, теплиці, гойдалки і ін., Навіть якщо реалізовувати цю ідею Ви будете через кілька років.

 

Робочий проект:
Проектант приступає до розробки робочих креслень, які виконує строго за затвердженим ескізом. На його основі створюється генеральний план благоустрою території з рослинністю і всіма елементами саду. Сюди входять: типу покриття доріжок, створення майданчиків, розробка конструкцій, якщо потрібно.

 

На основі генерального плану, складаються креслення дендрологічного плану. Підбирається асортимент рослин, щоб в план внести їх перелік і скласти кошторис.

 

Також складаються геодезичні креслення, де наносять всі доріжки, майданчики, малі архітектурні форми (МАФ), водойми та ін. Прив’язка об’єктів здійснюється до існуючого огородження або дому. На посадковому кресленні, розміщені прив’язки квітників, посадкові ями для дерев, кущів також до існуючого огородження або дому.

Схема освітлення
Схема расположения элементов
Система поливу
Схема дорожньо-стежкової мережі
Розріз елементів
Розріз доріжок, підпірна стінка та ін.
Вертикальне планування
Схема расположения елементов
Дренажна система
Зливова каналізація
3Д візуалізація
як і окремих частин території так і цілого саду
3Д моделювання МАФ

Назва проекта

Назва проекта

Назва проекта

Назва проекта

Назва проекта

Гармонія — головне в проектуванні і візуалізації

Розробляючи проект ландшафтного дизайну ділянки необхідно враховувати кліматичні умови. У більш жарких регіонах з палючим сонцем, щоб тіні стало більше, висаджують більше дерев з високими кронами-парасолями. І штучні водойми в таких місцях споруджуються дуже часто.

 

У холодних і продуваються місцях висаджують живопліт по периметру ділянки, для захисту від вітрів. Рослини для оформлення садової ділянки, також підбираються відповідно регіону, для жаркого або холодного. Якщо ж дерева або кущі не підходять для Вашого регіону, але дуже хочеться, то кожна рослина утеплюють в кілька шарів тканини, обв’язують, засипають торфом кореневу систему і таким способом захищають від замерзання взимку.