Японський сад від PRIMAVERA PARK

Японський сад

З усього величезного багатства культури Японії, мистецтво створення садів є самим важливим і цінним, і висловлює ставлення людини до природи, як національну рису.

 

У всі часи, майже у всіх народів сад представлявся, як штучно створений простір і був втіленням ідеального уявлення людини про природу, але тільки не в Японії.

 

Ідея японського саду в тому, щоб розкрити природу для себе, зрозуміти її сутність, закон її життя. І усвідомлення всього цього має привести до гармонії людини і світу природи.

Замовте безкоштовну консультацію

Мистецтво створення японського саду

Японські сади, як особливий вид мистецтва були частиною духовного світу, тому провідне місце належало релігійним уявленням. Такий сад ніколи не був декоративним окультурених простором біля будівлі.
Він міг розташовуватися біля храму, палацу, будинку, але не як додаток до них. Сад, наповнений духовним змістом сам був моделлю світобудови за допомогою природних компонентів. Дерева, каміння, мох, що може бути ще більш звично.
Але в композиції японського саду ми бачимо їх по особливому, як частина художнього образу. Це перетворює сад на витвір мистецтва.

 

Японський сад виявився мистецтвом не схильним до явищам часом і модою, Він органічно існує в розділених віками епохах. Камені, дерева і кущі в композиції, створеної майстром важливі не кожен окремо, а як відображення чогось більш значущого і великого, створеного самою Природою.

 

Японський майстер впевнений, в природі вже є все – натхненність, сенс і краса. Потрібно тільки відчути це і зрозуміти, відкрити для себе, не втрутитися і змінити або переробити, а знайти те, що в ній закладено. Тоді самий незвичайний сад, зроблений тільки з каменю та гальки, буде сприйматися не як розкидане каміння, але як точний виражає саму суть художній образ, з його допомогою Природа говорить з нами.

 

Елементи японського саду

Каміння
Камінь в японській культурі — це скелет землі
Рослини
Створюють особливі тонкі композиції в японському саду
Вода
У японській культурі вода — це "кров" землі
Ліхтарі
Вечірній японський сад має окремий шарм
Архітектура
Всі елементи несуть свій особливий сакральний сенс і часто декоруються національною символікою

Назва проекту

Назва проекту

Назва проекту

Назва проекту

Назва проекту

Магія японського саду

Не тільки любов до природи, ще особливий зв’язок з нею, що стала національною рисою, знайшла повне відображення в японському мистецтві і в створенні японських садів. Протягом всієї історії культури Японії підтримувалося уявлення про людину, як про частину світу природи, де закони цього світу для людини є обов’язковими і священні.

 

Через ставлення людини до Природи розкривається суть японської культури, її головний зміст та суть, потреба в спогляданні.
Щоб замовити у нас створення японського саду, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом з представлених на сайті.